Sayfalar

14 Eylül 2012 Cuma

Ben ve oğlum hakkında..... 


       Afacan oğlunun doğumuyla birlikte aktif iş hayatını bırakıp evde çalışmaya başlayan,bununla birlikte  , çoğu vaktini oğluyla geçiren ,her şeye pozitif bakan ,arkadaş canlısı ,sabırsız ,gülmeyi çok seven,boş durmayı hiç sevmeyen,sürekli bir şeyler üretmeye çalışan,kesinlikle üşengeç olmayan,enerjik,inatçı ve azimli tipik bir koç burcuyum..
       Eşimin görevi nedeni ile çok sevdiğim ,doğup büyüdüğüm İstanbul’dan ve tüm sevdiklerimden ayrılmak zorunda kaldım,bir senedir geçici olarak çekirdek ailem ile Malatya’da yaşamaktayız..
       Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum bir sure halı ,kumaş ve grafik üzerine çalıştım, evden çeşitli tasarımlar yaptım,en son oğluma hamileyken doğum için bebek hediyelikleri ararken butik pasta ve butik kurabiyeler ile tanıştım  ,şu anda evden pasta ve kurabiyeler yapıyorum, yakın zamanda da butik pasta üzerine bir pastane açmayı planlıyorum, hazırlıkları halen sürüyor…..
       Bunlar dışında keçelerden farklı şeyler üretmeyi vede yeni ürünler tasarlamayı çok seviyorum.Yaptıkça hepsini sizinle paylaşmayı düşünüyorum bloğumda….
       Oğluşum Yiğit Arda ise 4 yaşında  , annesi gibi fazla enerjik ,kabına sığmayan,hiperaktif değil ama bir o kadar hareketli,hırslı ve  Sünger Bob hayranı afacan bir çocuk,bu bloğu açmamda ki tek etkende oğluşum oldu.
       Daha once 1,5 yaşında kreşe başlamıştı, Malatya ya geldiğimiz dönem kreşinden ayrılmak zorunda kaldı, burayı fazla tanımadığımız için kreşe başlatmadık,birlikte evde olduğumuz dönemlerde de bir çok aktiviteler ve etkinlikler yaptık oğlumla,bu sayede oğlumun yeteneklerini de keşfetmiş oldum,birlikte şişe kapakları, dondurma çubukları ,taşlar ve kozalaklar biriktirdik,evde olan işe yaramayan her şeyi işe yarar hale getirip mutlu oluyoruz birlikte,tüm bu yaptıklarımız ve yapacaklarımızı da sizinle paylaşmak istedim hem sizede yardımcı olur,hemde oğluma gelecekte annesiyle yaptıkları hatıra olarak kalır düşüncesiyle…
      Kısaca kendimizi tanıttım, umarım sizinle güzel paylaşımlarımız olur.....
      Sevgiyle kalın.......
                                                 
                                                                            Butik pasta bloğum:
                                                                 http://www.cakedekor.blogspot.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder